de ani Fără Frică...

Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 23.12.1997

Permis conducere:  Cat.

Stagiu militar: da

obiectiv

Sunt studenta in anul III la Facultatea de Construcții, specializarea Măsurători Terestre și Cadastru in cadrul Universității Tehnice Cluj-Napoca. Sunt silitoare și dornică să învăț. La facultate sunt printre primii din an obținând o bursă de performanță academică. Sunt o fire ambițioasă și muncitoare. In liceu am dobândit spiritul de echipă și organizarea fiind șefa clasei, președinta Consiliului Scolar al Elevilor și membru în Consiliul Județean al Elevilor și am organizat diferite activități în programul școlar. De asemenea am participat la diverse concursuri județene și naționale de matematică, literatura și proiecte de mediu.

Salariu: nespecificat

Oras de lucru: Cluj-Napoca

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2014 - 30.06.2016

Titlu Job: babysitter

Responsabilitati:

Am îngrijit o fetiță de 1 an ,după amiază și în weekend.

01.06.2013 - 30.09.2013

Am îngrijit fetițe cu vârstele cuprinse intre 1 și 4 ani.

studii

Facultati:

2016 - prezent Facultate: Măsurători Terestre si Cadastru la Universitatea Tehnica Cluj-Napoca din Cluj-Napoca.
2012 - 2016 Liceu / Școală profesională: Tehnician in activități economice la Liceul Tehnologic "Ion Căian Românul" din Căianu-Mic.
2008 - 2012 Școală generală: la Liceul tehnologic "Ion Căian Românul" din Căianu-Mic.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles