Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 16.12.1981

obiectiv

Evoluare profesionala, asimilare de cat mai multe cunostinte

Beneficii: un salariu decent

Tip job: Part time, Full time

Oras de lucru: Bucuresti, Iasi, STRAINATATE

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2016 - prezent

Departament: inginerie

Titlu Job: assistent manager

01.03.2007 - 31.08.2014

Titlu Job: inginer

Responsabilitati:

Inginer la departamentul Tehnic-Ofertare-Derulare contracte:
- pe baza masuratorilor fizice primite de la sefii de lucrari, intocmesc lunar sau de cate ori este nevoie situatii de plata de lucrari executate tinand cont de ofertele licitate, a prevederilor contractuale si a modului de reactualizare conform legislatiei in vigoare;
-intocmesc lunar si predau la beneficiar situatiile de plata, facturi, in colaborare cu serviciul contabilitate;
-intocmesc lunar centralizatorul productiei de constructii- montaj, executata de firma pe lucrari, comenzi si beneficiari;
-intocmesc formele de receptie a lucrarilor executate, solicitate de benficiari;
-tin evidenta dosarelor, a lucrarilor contractate pe toata durata executiei lor;
-intocmesc documentatia pentru licitatii;
-particip la obtinerea avizelor, autorizatiilor si intocmirea proiectelor, tin legatura cu beneficirul si proiectantul pentru realizarea obligatiilor contractuale ale firmei, etc.

Romanescu Adrian - inspector personal, coleg;
Roxana Strainu - programator, colega

studii

Facultati:

2001 - 2007 Facultate / Colegiu: Electroenergetica la Universitatea Tehnica Gheorghe Asachi Iasi din Iasi.

Activitati extracurriculare

capacitate de asimilare rapida a cunostintelor, adaptabilitate la tot ce este nou si in stres, capacitate organizatorica, etc.

Premii

Atestat ANRE, grad II B
Curs managementul proiectelor in cadrul facultatii

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(mediu,incepator,mediu)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20