Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 18.04.1993

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:23.05.2011

obiectiv

Inginer sisteme electroenergetice

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Inginerie

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2015 - 30.09.2015

Departament: cercetare - dezvoltare

Titlu Job: asistent cercetător

Responsabilitati:

Analiza calității energiei electrice având la dispoziție baze de date reale
Studiul rețelei electrice echipată cu încărcătoare bidirecționale pentru vehicule electrice

studii

Facultati:

2012 - 2016 Facultate / Colegiu: Ingineria Sistemelor Electroenergetice la Universitatea Politehnica din București, Facultatea de Energetică din București. Organizarea unor echipe de studenți pentru participarea în diverse proiecte academice
Dezvoltarea unui spirit sociabil și competitiv
2008 - 2012 Liceu: Științele naturii, bilingv engleză la Colegiul Național "Mircea cel Bătrân" din Constanța. Participarea în diverse acțiuni de voluntariat și proiecte având ca obiectiv protecția mediului înconjurător
Dezvoltarea unei conștiințe sociale

Premii

Premii si Distinctii
May 2016: Sesiunea de comunicări științifice, Premiul II, "Echivalenți ai rețelelor electrice utilizați în calculul regimului permanent"

May 2015: Sesiunea de comunicări științifice, Mențiune, "Securitatea stațiilor electrice"

May 2014: Sesiunea de comunicări științifice, Mențiune, "Rigole de captare a apelor meteorice"

May 2012: Sesiunea de comunicări științifice, Premiul II, "Terapia prin comunicare"

Certificari
Nov 2011 - Nov 2011: International English Language Testing System, Academic
Nota generală: 7,5
Nov 2011 - Nov 2011: Permisul european de conducere a computerului Complet, ECDL

Aug 2011 - Aug 2011: Cambridge ESOL Level 1 Certificate in ESOL International
Nivel B2
Jul 2010 - Jul 2010: Certificat d'Assiduite
Îmbunătățirea limbii franceze și a aptitudinilor de prezentare
Dezvoltarea unor noi tehnici de lucru în echipă
Traininguri
Jul 2011 - Jul 2011: Leadership; Voluntariat; Dezbatere; Argumentare; Advocacy

Voluntariat
Nov 2008 - May 2015: World Vision România
Participarea în diverse activități ce au avut ca scop identificarea problemelor culturale a comunității locale
Înțelegerea problemelor sociale ce contribuie la dezvoltarea societății și propunerea unor soluții ce au fost luate în considerare de liderii de proiecte
Hobby-uri
Schi, Inot

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles