Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 03.04.1989

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:02.07.2007

obiectiv

Obiectivul meu este de a lucra intr-o companie la departamentul de Resurse Umane, la a carei dezvoltare sa contribui efectiv, astfel imbogatindu-mi calitatile si abilitatile organizatorice si de comunicare. Doresc sa ma autoperfectionez, sa castig experienta si sa ma dezvolt pe plan profesional.

Salariu: nespecificat

Departament: Resurse umane / Psihologie, Grafica / Webdesign / DTP, Educatie / Training / Arte, Controlul calitatii, Auto / Echipamente, Audit / Consultanta

Oras de lucru: Timisoara

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

24.09.2009 - prezent

Departament: relatii clienti / call center

Titlu Job: asistent relatii cu publicul

Responsabilitati:

Task-ul meu in cadrul acestei companii este preluarea de apeluri si furnizarea de informatii, consiliere si suport clientilor nostri.

Realizari:

In general am o productivitate mare a numarului de apeluri, depasind targetul propus.

studii

Facultati:

2011 - 2013 Masterat: la din Timisoara.
2008 - 2011 Facultate: la din Timisoara.

Activitati extracurriculare

- spirit de echipa, obtinut in urma stagiului de practica la TRW Automotive;
- o buna capacitate de comunicare, obtinuta in urma postului relatii cu publicul;
- empatie si interes;
- adaptare si capacitate decizionala rapida;
- spontaneitate, originalitate;
- bun spirit organizatoric si de conducere;
- bun negociator;
- leadership si management de proiecte (responsabila unor echipe in cadrul proiectelor pentru facultate)
- deprinderea rapida a cunostintelor practice si teoretice; creativitate; dinamism; principialitate; disciplina; perseverenta; atentie la detalii.

Premii

- 03.11.2010 - prezent: membru al Asociatiei Studentilor la Psihologie Timisoara.
- 16.05.2010: Participant la workshop-ul "Visul Lucid - o cale de a intelege fenomenul oniric", Prof. Univ. Dr. Marc - Alain Descamps.
- 29.03.2010 - 07.05.2010: Practician - departamentul de Resurse Umane, HR4U - tutore: Bocsa Gabriela.
- 27.03.2010 - 28.03.2010: Participant la stagiul de Analiza Tranzactionala AT 101, Dr. Bogdan Serbanescu.
- 22.03.2010, Participant la trainingul "Comunicarea - atuu sau piedica" in cadrul Jobshop; NLP Timisoara - Formator: Radu Sadandan.
- 23.11.2009 - 27.11.2009, Participant la stagiul intensiv in Psihologie Transpersonala, Institutul de Psihologie Transpersonala Palo Alto, SUA - Formator Prof.Asoc.Dr.Gabriela Mihalache.
- 04.05.2009 - 04.06.2009, Practician - departamentul de Resurse Umane, TRW Automotive Timisoara - tutore: Rain Alexandra.
- 25.03.2009 - 01.04.2009, Participant la trainingurile proiectului HR School pe teme de tipul: MRU, comportament organizational, cultura organizationala, recrutare si selectie, teamwork, etc. / Diploma HR School. AIESEC Timisoara.
- Atestat/ Diploma de studii DELF pentru limba franceza.

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

engleză(avansat,mediu,avansat)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles