Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 06.07.1991

obiectiv

Dezvoltare profesională continuă într-un mediu competitiv!

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Juridic, Administrativ / Logistica, Cercetare - dezvoltare, Management

Oras de lucru: Buzau, Remote (de acasă)

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2017 - prezent

Departament: internet / e-commerce

Titlu Job: analist servicii client

Responsabilitati:

E-commerce

01.10.2016 - 31.07.2017

Departament: management

Titlu Job: consultant management

Project Management. Scriere/elaborare proiecte cu finanțare europeană

studii

Facultati:

2014 - prezent Masterat: Studii europene (interdisciplinar) la Centrul de Studii Europene din Iași.
2010 - 2014 Facultate / Colegiu: Drept la Facultatea de Drept, Univ. Al. I. Cuza din Iași. + Modul psihopedagogic

Premii

Voluntariat
May 2018 - Feb 2019: World Vision International
Iasi Branch
Nov 2017 - Feb 2019: CIVICA

Oct 2011 - Sep 2014: ELSA ( European Law Students Association)
Membru activ ( coordonator conferințe și seminarii + organizator + participant evenimente juridice)
Certificari
Jan 2016 - Mar 2016: Project Manager Certificate
Project Management
Sep 2010: Modul psihopedagogic

Proiecte
Jan 2013 - Jul 2013: Erasmus - 1 semestru in cadrul Universidade de Derecho da Coruña, Spania

Hobby-uri
Citit, Sporturi, Arta

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20