Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 19.02.1995

obiectiv

Dezvoltare personala prin indeplinirea sarcinilor si obiectivelor companiei.

Salariu: 2.800,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Relatii publice, Marketing, Import - export

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.09.2017 - 28.02.2018

Departament: audit / consultanta

Titlu Job: analist audit

Responsabilitati:

- Studierea si intelegerea afacerii clientului si mediului, in care opereaza
- Revizuirea procedurilor contabile si a sistemului de controale interne, ale clientului
- Evaluarea activitatii pe baza riscurilor, specifice tipului de activitate a clientului
- Crearea si implementarea testelor de control, interne.

studii

Facultati:

2017 - prezent Masterat: Economie internationala si Afaceri Europene la Academia de Studii Economice Bucuresti din Bucuresti.
2014 - 2017 Facultate: Afaceri Internaționale la Facultatea de Economie și Administrarea Afacerilor din Galați.

Premii

Conferinte
Feb 2016 - Mar 2016: Sales Bootcamp
Acest sales bootcamp, desfășurat la București, a durat o săptămână, în care am aprofundat noțiunea de vânzări. În urma participării la această conferință am învățat tehnici și metode de vânzare (SPIN, ADOR, CAB), cât de important este să ai un research cu date concrete, în momentul în care vrei să vinzi unei persoane anume. Să cunoști foarte bine, atât domeniul cât și piața pe care activezi. Să înțelegi nevoile clientului, să-l faci să-și dorească produsul tău. Cum răspundem obiecțiilor. Metode de negociere. Cum inchidem o vânzare. Pașii unei întâlniri.
Dec 2014 - Dec 2016: Conferinte de Leadership (AIESEC)
Din decembrie 2014 până în decembrie 2016, am participat la 7 conferințe naționale de leadership, unde am avut ocazia să întâlnesc traineri din toate colțurile lumii. În cadrul conferințelor am învățat să-mi planific activitățile, să-mi stabilesc obiective, să lucrez cu KPI, să conduc o echipă, să motivez oameni.
Voluntariat
Oct 2014 - Dec 2016: AIESEC in Galati - Vicepresedinte Relatii Internationale
AIESEC este cea mai mare organizatie internationala, gestionata si condusa de studenti si tineri absolventi, functionand in acest fel, de 70 ani, de la infiintarea acesteia.
Viziune - Pacea si indeplinirea potentialului uman.
Scop - Ofera tinerilor acces la schimburi culturale internationale, prin intermediul carora isi dezvolta patru abilitati principale: orientare catre solutii, incredere, responsabilizarea celor din jur si devine un cetatean global.

Planificarea, coordonarea si urmarirea strategiei pentru intregul mandat.
Proiectarea, crearea si implementarea evenimentelor locale.
Reprezentarea organizatiei in cadrul evenimentelor de socializare.
Conducerea echipei formata din manageri de proiecte si membri operationali.
Recrutarea trainerilor internationali pentru proiectele desfasurate.
Pregatirea si formarea noilor manageri de proiecte.
Asigurarea calitatii proiectelor desfasurate prin feedback-ul primit din partea participantilor si partenerilor.
Coordonarea campaniei de strangere de fonduri.

Realizari:
Cea mai mare crestere a rezultatelor, de la infiintarea organizatiei, cu un procent de 150%.
O buna pozitionare in mediul local si national.
Cresterea productivitatii.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles