Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 02.05.1999

Stagiu militar: da

obiectiv

Buna ziua, ma numesc Alexandru Dobrovat si sunt student in anul 4 la Facultatea de Energetica din cadrul Universitatea Politehnica din Bucuresti. Sunt un om serios cu dorinta de a dobandi experienta, am facut multe activitati de voluntariat de-a lungul timpului, in prezent fac parte din Liga Studentilor Electronisti din Bucuresti. Sunt un om sociabil si deschis la munca in echipa, imi place sa lucrez cu oamenii. In mai 2019 am fost cu un proiect Erasmus + in Spania "Empathy for better future" iar acolo am invatat mai multe despre munca in echipa si team building. Detin cunostinte de CCNA, AutoCad, Microsoft Word, Microsoft PowerPoint si Excell Sunt o persoana deschisa care invata destul de repede orice si nu se da in laturi de la nimic. In 2016 am fost intr-un proiect european "EuroScola" cu liceul meu si am fost o saptamana in europa, destinatia fiind Parlamentul European de la Strasbourg unde am dezbatut diferite teme despre evolutia comunitatii. In iulie-august 2019 am lucrat la "Cell GSM", Plaza Romania pe timpul verii dar am fost nevoit sa imi dau demisia pentru ca nu era un program accesibil tinand cont de programul facultatii. In iunie 2020 am facut practica la SC Maryelectric SRL, Moinesti.

Salariu: 2.000,00 USD / luna

Tip job: Part time, Full time, Proiect / Sezonier

Departament: Asigurari, Administrativ / Logistica, Telecomunicatii, Relatii clienti / Call center, Inginerie, Statistica / Matematica, IT Software, IT Hardware, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2019 - 30.09.2019

Departament: vanzari

Titlu Job: agent vanzari

Responsabilitati:

Am lucrat in timpul verii la CELL-GSM in Mall Plaza Romania pe postul de agent de vanzari. Eu ma ocupam de tot ce tine de vanzare si relationare cu clientul astfel incat sa ii arat cat mai bine ceea ce isi doreste sa cumpere.

studii

Facultati:

2017 - prezent Facultate: Facultatea de Energetica la Universitatea Politehnica din Bucuresti din Bucuresti.

Premii

Proiecte
May 2019 - May 2019: Empathy for better future
Proiect desfasurat in Spania
Feb 2014 - Mar 2017: Corul "Ressurectio" din Moinesti

Oct 2013 - Aug 2018: Trupa de dansuri germane "Sonnenchein" din Moinesti

Voluntariat
Feb 2018 - May 2019: Liga Studentilor Electronisti din Bucuresti

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles