Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 01.11.1996

Permis conducere:  Cat., Data obtinerii:09.08.2018

obiectiv

Numele meu este Narcisa Alexandra Pîrlici, am 21 ani și sunt studentă în anul al treilea la Facultatea de Științe Aplicate, Universitatea Politehnica București. Sunt originară din Curtea de Argeș, dar domiciliată în București. Sunt o persoană orientată spre rezultate. Sunt hotărâtă să îmi desfășor bine munca, să îmi dezvolt o carieră de succes, precum și să ajut compania să lucreze într-un mod cât mai competitiv. Îmi acum responsabilitatea pentru acțiunile mele atunci când lucrurile nu merg bine. Nu caut vina în exterior, ci mai degrabă analizez la ceea ce pot îmbunătăți pentru data viitoare.

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Practică / Voluntariat

Departament: Office / Back-office / Secretariat, Grafica / Webdesign / DTP, Internet / e-Commerce, Telecomunicatii, Relatii clienti / Call center, Inginerie, Statistica / Matematica, IT Software, IT Hardware, Proiectare civila / industriala

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.07.2017 - 30.09.2017

Departament: vanzari

Titlu Job: agent vânzări

Responsabilitati:

Responsabilități:
-Completarea registrului de casă
-Întocmirea documentelor pentru contabilitate (registru Z)
-Amabilitate si promptitudine în relația cu clienții
-Oferirea de suport colegilor in caz de necesitate

studii

Facultati:

2015 - prezent Facultate: Științe Aplicate la Universitatea POLITEHNICA din Bucharest. Facultatea: Științe Aplicate
Specializarea: Matematică și Informatică Aplicată în Inginerie

Competențe dobândite:

Am lucrat în soft-uri precum:
-C++ (începător)
-HTML, CSS, JavaScript (am creat un site despre obiectivele turistice din Thailanda)
-Eclipse (am lucrat cu Robotul Karel)
-Maple
-Matlab
-Inventor (am realizat un Moving Head pentru un proiect)
-Catia

Cunoștințe de bază:
-Python
-SQL
-AutoCAD
-Sketchup
-Solidworks
2011 - 2015 Liceu / Școală profesională: Electronică - Telecomunicații la Liceul Tehnologic "Ferdinand I" din Curtea de Arges. Competențe generale:
-Matematică
-Circuite electrice
-Bazele electronicii analogice si digitale
-AutoCAD
-Desen tehnic
-Pachetul Office: Word, Excel, Power Point

Competențe profesionale:
-Am urmat un program de practică la ELECTROARGES S.A.

Premii

Voluntariat
Apr 2018 - Apr 2018: Organizator la simularea de admitere 2018 în Universitatea Politehnica din București

Conferinte
Mar 2018 - Mar 2018: Am participat la conferința "#inginer2020" organizată de Centrul de Consiliere și Orientare în Carieră.
Din agenda conferinței au făcut parte temele:
-Inteligența emoțională, leadershipul și alte resurse de dezvoltare personală.
-Evaluarea computerizată - oportunitatea carierei tale!
-Tehnologia Smart și tendințele acesteia.
Certificari
May 2015 - May 2015: Atestat de competențe profesionale (Competențe de operare pe calculator)

Sep 2013 - May 2015: Certificat de Calificare Nivel 4: "Tehnician de Telecomunicații în domeniul Electronică și Automatizări"

Hobby-uri
Dezvoltarea personala, Calatoriile, Dansuri latino

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles