Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 28.11.1961

Permis conducere:  Cat.B,C, Data obtinerii:09.06.1986

Stagiu militar: nu

obiectiv

Obiectivul urmarit este de a activa intr-un domeniu ca agent distributie

Salariu: nespecificat

Beneficii: Nu am nevoie de birou personal si nici de aprecieri constante pentru a mentine nivelul de performanta

Tip job: Full time

Departament: Vanzari, Resurse umane / Psihologie, Altele, Agricultura, Functii publice, Turism / Hotel staff, Achizitii

Oras de lucru: Craiova

Nivel Cariera: Senior-Level (> 5 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2020 - 30.06.2020

Departament: farmacie

Titlu Job: agent distributie

Responsabilitati:

11/01/2017-03/06/2020 Fares Trading S.R.L. - Agent distributie - ceaiuri si produse farmaceutice
25/08/2016-16/12/2016 Terra Farm S.R.L. - Agent distributie – produse farmaceutice
27/04/2015-15/08/2015Carmageddon S.R.L. - Agent distributie - carne si produse din carne
01/06/2012-27/04/2015 MedTrading S.R.L. - Agent distributie - produse farmaceutice
12/05/2008-01/06/2012 PharmaSud S.R.L. - Sofer de autoturisme si camionete-produse farmaceutice
15/03/2007-30/04/2008 Levaios S.R.L. – Sef depozit - produse alimentare si nealimentare
30/12/2005-15/02/2006 Melprod COM S.R.L. - Agent comercial
01/12/2001-30/12/2005 Directia judeteana Posta si Telecomunicatii,Dolj - Agent comercial suport-Cont final
18/04/1988-01/12/2001 Directia judeteana Posta si Telecomunicatii,Dolj - Oficiant urban
05/09/1986-18/04/1988 Directia judeteana Posta si Telecomunicatii,Dolj - Sofer
13/03/1985-05/09/1986 Societatea Mixta Oltcit S.A. - Mecanic masini si utilaje
21/05/1980-27/10/1983 Societatea Mixta Oltcit S.A. - Mecanic masini si utilaje
01/04/1980-21.05.1980 Electroputere Craiova S.A. - Lacatus

studii

Facultati:

1978 - 1980 Liceu / Școală profesională: Mecanic la Scoala Profesionala Electroputere Craiova din Craiova. 02.2012 Curs agent de securitate Federal Group
05.2013 Curs relatii cu clientii - Curs conducere stivuitoare - stivuitorist
11.1987 Curs Romtelecom - oficiant telecomunicatii
09.1980 - 06.1983 Liceul Industrial Tudor Arghezi –profil mecanic
09.1978 - 02.1980 Scoala Profesionala Electroputere Craiova

Facultati in straiatate

2008-2009 Facultatea de Litere (bursa Erasmus), Bielefeld, Germania

Premii

iunie 2007 Atestat de limba germana Zertifikat Deutsch, Goethe-Institut ,Bucuresti
2007-2010 Modul Psiho-Pedagogic
martie 2008 Certificat de participare la programul ,, Tineret in Actiune’’
noiemvrie 2010 Traducator autorizat de Ministerul Justitiei, interpret

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles