Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 08.04.1989

Stagiu militar: da

obiectiv

Paza si Protectie

Salariu: 1.040,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Paza si protectie / Militar

Oras de lucru: Pitesti

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.04.2016 - 31.05.2016

Departament: paza si protectie / militar

Titlu Job: agent de securitate

Responsabilitati:

Elnet Security 01 Aprilie 28 Mai 2016 Flash Security 03 - 30 Septembrie 2015 Spartanii Inernational 28 August 01 Octombrie 2016

studii

Facultati:

2010 - 2014 Liceu: Specializare Tehnician Mecatronist si Profil Tehnic la Liceul Tehnologic Constructii de Masini Colibasi Mioveni din Mioveni.

Premii

Certificari
May 2014: Emyon Security Professionanl si Ajofm Arges
Curs de Agent de Securitate Atestat de Paza Eliberat de IPJ Arges de Emyon Security 14.05 - 13.08.2014 si Curs de Lucratori in Comert 24.11.2015 si 23.02.2016

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20