Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 30.04.1995

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:27.05.2015

Stagiu militar: da

obiectiv

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time, Practică / Voluntariat, Proiect / Sezonier

Departament: Altele, Educatie / Training / Arte, Administrativ / Logistica, ONG / Voluntariat, Traduceri

Oras de lucru: Iasi

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2016 - prezent

Departament: relatii clienti / call center

Titlu Job: agent servicii clienti

Responsabilitati:

Relationare cu utilizatori prin telefon, e-mail si aplicatie chat, pentru detectarea defectiunilor tehnice si rezolvarea problemelor tehnice ale utilizatorilor.

Suport IT pentru toti clientii in limba engleza.

Unic punct de contact pentru utilizatori si echipe de rezolvare, inregistrand si coordonand apelurile in conformitate cu acordul asupra nivelului de calitate al serviciilor, creand o buna perceptie asupra Serviciului de Asistenta.

studii

Facultati:

2014 - 2017 Facultate: Litere, Limbă şi Literatură, Engleză-Germană la Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iaşi din Iaşi.
2010 - 2014 Liceu / Școală profesională: Uman Bilingv Engleză la Liceul Teoretic "Dimitrie Cantemir" Iaşi din Iaşi.

Premii

Proiecte
Mar 2014 - Mar 2014: Proiectul Euroscola
Am particiat la o simulare a unei dezbateri europarlamentare în cadrul liceului, şi datorită prestaţiei, împreună cu alţi colegi, am fost invitaţi să participăm la activităţi ale Parlamentului European de la Strasbourg.
Certificari
Oct 2013 - Oct 2013: Cambridge ESOL Level 2 Certificate in ESOL International
Certificat de absolvire a cursurilor de Limbă Engleză Avansat. Consiliul Europei- Nivelul C1
Apr 2011 - Jun 2011: Spring module of the Britteen Club
Am obţinut un certificat în urma participării la Modulul de Primăvară al Clubului Britteen, organizat de British Council Iaşi, care atestă parcurgerea a cinci teme ( Cum să tratezi cu persoanele dificile, Construirea încrederii de sine, Cum să oferi un feedback corect, Vorbitul în public şi consolidarea încrederii de sine şi Paşi practici pentru a depăşi timiditatea.
Premii si Distinctii
May 2013: Premiul II la "Sesiunea de referate si comunicări ştiinţifice ale elevilor"- Sociologie

Voluntariat
May 2012 - May 2012: Icar Tours
Am obţinut titlul de "Voluntar al Iaşului" în cadrul activităţii de ecologizare organizată cu prilejul evenimentului "Săptămâna Turismului la Iaşi", ediţia a III-a
Traininguri
Apr 2012 - Apr 2012: Social Sciences Module
Am paricipat la un modul de prezentare a Ştiinţelor Sociale, organizat de Edmundo Academy în colaborare cu Coventry University, London School of Business and Finance, University of Groningen, University Campus of Suffolk, Vrije Universiteit Brussel, University of Worcester şi Romanian-American University

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles