Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 27.07.1993

obiectiv

Doresc să mă dezvolt profesional într-o companie unde pot lucra în echipă și contribui alături de colegii mei la îndeplinirea obiectivelor periodice.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Resurse umane / Psihologie, Educatie / Training / Arte, Administrativ / Logistica, Agricultura, Turism / Hotel staff, Cercetare - dezvoltare, Inginerie, Protectia mediului, Protectia muncii, Proiectare civila / industriala

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.06.2017 - prezent

Departament: resurse umane / psihologie

Titlu Job: administrator financiar

Responsabilitati:

Întocmire/elaborare documente, actualizare informații în diverse platforme/sisteme informatice specifice activității curente și identificarea de informații utile și la zi în vederea îndeplinirii responsabilităților.
Nivel mediu pentru:
- Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint etc);
- Adobe Acrobat Reader;
- Introducere date în diverse sisteme informatice (EMSYS, REVISAL);
- Navigare diverse motoare de căutare pe internet.

Competențe dobândite la locul de muncă:
- desfășurarea activității de actualizare permanentă a cunoștințelor în domeniul resurselor umane;
- participarea la activitatea de solicitare și centralizare a fișelor de evaluare a performanțelor profesionale individuale ale personalului didactic auxiliar și nedidactic din cadrul universității;
- introducerea datelor personalului în sistemul electronic de gestiune a resurselor umane implementat la nivelul universității;
- participarea la activități de stabilire a procedurilor interne de lucru și a riscurilor aferente activității desfășurate;
- întocmirea contractelor individuale de muncă;
- întocmirea actelor adiționale la contractele de muncă;
- întocmirea deciziilor de încetare a contractelor individuale de muncă.

studii

Facultati:

2016 - prezent Masterat: Ingineria si Managementul in Protectia Mediului la Universitatea Politehnica din Bucuresti din Bucuresti. Competenţe profesionale:
- practică - Energotech S.A. 01.03.2017 - 31.03.2017;
- practică - AgroConcept IMPEX 19.02.2018 - 08.03.2018.
2012 - 2016 Facultate: Ingineria Sistemelor Biotehnice - Ingineria Mediului la Universitatea Politehnica din Bucuresti din Bucuresti. Competenţe generale:
- dinamica şi controlul poluanţilor în biosferă;
- ingineria şi calitatea mediului;
- sisteme de transport;
- acţionări hidraulice şi pneumatice;
- infografică ( program utilizat SOLIDWORKS).
Competenţe profesionale:
- practică - Garda Naţională de Mediu 22.06.2015 - 11.09.2015.
2008 - 2012 Liceu / Școală profesională: Profil Real la Liceul Teoretic Dante Alighieri din Bucuresti.

Premii

Certificari
Nov 2017 - Nov 2017: MANAGEMENTUL RISCULUI SI GUVERNANTA CORPORATIVA
Participarea în perioada 9-12 noiembrie 2017 la programul de perfecționare cu durata de 36 de ore, pentru ocupația MANAGER AL SISTEMULUI DE MANAGEMENT AL RISCULUI, organizat de S.C. Expert Aktiv Group.
Aug 2017 - Aug 2017: Legislația muncii și noua lege a salarizării - LG 153/2017
Certificat de participare la programul de instruire cu tema „Legislația muncii și noua lege a salarizării - LG 153/2017”, în perioada 21-28 august 2017, program organizat de Actual Trening.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles