Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 09.02.1989

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:12.12.2011

Stagiu militar: da

obiectiv

Imi doresc sa lucrez in domeniul comertului si vanzarilot si al industriei alimentare. Imi place sa lucarez in echipa si sa invat lucruri noi de la oamenii capabili in domeniul acesta. Mi-as dorii foarte mult sa lucrez pe partea de Management al Calitatii.

Salariu: nespecificat

Tip job: Full time

Departament: Marketing, Agricultura, Turism / Hotel staff, Achizitii, Merchandising / Promoteri, Controlul calitatii, Alimentatie / HoReCa, Audit / Consultanta, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2015 - 31.08.2015

Departament: administrativ / logistica

Titlu Job: administrator

Responsabilitati:

In cadrul proiectului de formare profesionala pentru beneficiarii Masurii 112 din regiunile: SUD-EST, CENTRU, SUD si BUCURESTI-ILFOV
(Autoritatea de implementare a contractului: Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (MADR))
Administratorul este responsabil pentru urmatoarele activitati:
- Primirea listei de cursanti de la MADR si verificarea/ revizuirea/inlocuirea contactelor acestora,
- Transmiterea catre fermieri a formularelor de inscriere la cursuri,
- Formarea unei noi baze de date cu fermierii inscrisi la curs,
- Stocarea documentelor de inscriere la cursuri, in format fizic si electronic pe regiuni si judete,
- Alocarea Cursanilor pe sesiuni si locaitii conform graficelor proiectelor.
- Contact permanent cu asistentul pentru logistica si asistentul regional; pentru inlocuirea posibilelor absente sau remedierea unor eventuale probleme aparute la curs.
- Realizarea de rapoarte privind situatia fermierilor si transmiterea lor catre MADR.

studii

Facultati:

2012 - 2014 Masterat: Managementul calitatii si inovatiei produselor agroalimentare la Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti. Principalele materii studiate: calitatea si siguranta produselor alimentare. procesul de productie, tehnici de ambalare, economie agroalimentară,
2008 - 2012 Facultate: Inginerie si management in alimentatie publica si agroturism la Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti. Principalele materii studiate: economie generala, microeconomie, macroeconomie, marketing, management general, managementul produciei, managementul proiectului, contabilitate, microbiologie, tehnologii agricole, tehnologia conservarii produselor si preparatelor agricole.
Practica profesionala: promovarea unui produs pe piata, desfaurarea activitatilor intr-o ferma, managementul unui restaurat, management in turism (Complexul Turistic Bran).
2004 - 2008 Liceu / Școală profesională: Matematica-Informatica la Colegiul National Alexandru Dimitrie Ghica din Alexandria.

Premii

Calificari
Oct 2015: Expert accesare fonduri structurale si de coeziune europene

Certificari
Sep 2004 - Jun 2008: Atesta
Competente operationale PC

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles