Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 16.10.1993

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:16.03.2012

obiectiv

Tip job: Full time

Departament: Office / Back-office / Secretariat, Altele, Educatie / Training / Arte, Administrativ / Logistica, Functii publice, Internet / e-Commerce, Cercetare - dezvoltare, Financiar / Contabilitate, Confectii / Design vestimentar, Management

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Entry-Level (< 2 ani)

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.02.2018 - 31.07.2018

Departament: audit / consultanta

Titlu Job: account manager

Responsabilitati:

- supravegherea unui portofoliu de clienți desemnați;
- mentinerea relațiilor de lungă durată cu diverși clienți din întreaga lume;
- negocierea și să încheierea de acorduri pentru a maximiza profiturile;
- să răspund întrebărilor clienților, in scopul identificarii noilor oportunități de afaceri în rândul clienților deja existenți;
- asigurarea livrării în timp util și cu succes a soluțiilor noastre în funcție de nevoile și obiectivele clienților.

studii

Facultati:

2014 - prezent Facultate: Științe politice la Facultatea de Științe Politice, Universitatea din București din Bucharest. Stagiu de practică: ActiveWatch România; aprilie 2015-mai 2015
• Educație, introducere bază de date, introducere informații în Excel.
Elaborarea și gestionarea proiectelor, planurilor, programelor și acțiunilor social-politice;

Stagiu de practică: Parlamentul României; mai 2014-iunie 2014
Educație, redactare, interpretări și declarații
2009 - 2013 Liceu / Școală profesională: Filologie-bilingv(engleză) la Colegiul Național Mircea cel Bătrân din Ramnicu Valcea. Diplomă de Bacalaureat- Colegiul Național Mircea cel Bătran, Rm. Vâlcea.
Specializare: Filologie-bilingv.

Competențe generale:
• Limba română, limba engleză, istorie, filosofie;
• Limba franceză.
Competențe profesionale:
• Științe aplicate;
• Cunoștințe privind contextul economic si social.

Premii

Conferinte
Mar 2016: Politica externă: România și schimbarea ordinii internaționale. Economie si geopolitică.
Keynotespeech: prof. Univ. Radu Cristian Mușetescu.
Feb 2016: Vechi și nou în procesarea informației
Participant
May 2015: Express Idea
Participant la conferinta, din cadrul Facultatii de Stiinte Politice, Universitatea din Bucuresti
Apr 2015: Despre diplomație parlamentară și valorile în politică
Participant la conferinta, organizata in cadrul programului Lider+.
Certificari
Jun 2013 - Jun 2013: Certificat de competențe digitale
Competențe digitale de obținere, evaluare și procesare a informației în mediul digital.
O bună stăpânire și cunoaștere a pachetului Office(processor de text, software pentru prezentări).
Jun 2012 - Jun 2012: Cambridge ESOL Level B2 Certificate in ESOL International (București, Ro.)
Aptitudini:

Continuarea unei conversații în limba engleză, pe o gamă largă de subiecte.
Înțelegerea unor argumente și opinii complexe.
Redactare eseuri, scrisori, mail-uri, documente, rapoarte etc.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles