Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

F 10.08.1980

Permis conducere:  Cat.B, Data obtinerii:30.09.1999

obiectiv

APLICAREA SI DEZVOTAREA CUNOSTINTELOR IN DOMENIUL JURIDIC

Salariu: nespecificat

Tip job: Part time, Full time

Departament: Juridic

Oras de lucru: Bucuresti

Nivel Cariera: Mid-Level (2-5 ani)

Disponibil: 01.01.2012

experienta profesionala

01.02.2005 - prezent

Departament: juridic

Titlu Job: avocat

Responsabilitati:

- CONSULTATII SI CERERI CU CARACTER JURIDIC, ASISTENTA SI REPREZENTARE JURIDICA IN FATA ORGANELOR DE JURISDICTIE, DE URMARIRE PENALA SI DE NOTARIAT;
- APARAREA CU MIJLOACE JURIDICE SPECIFICE A DREPTURILOR SI INTERESELOR LEGITIME ALE PERSOANELOR FIZICE SI JURIDICE IN RAPORUL CU AUTORITATILE PUBLICE, INSTITUTIILE SI ORICE PERSOANA ROMANA SAU STRAINA;
- REDACTAREA DE ACTE JURIDICE, CU POSIBILITATEA ATESTARII IDENTITATII PARTILOR, A CONTINUTULUI SI A DATEI ACTELOR;
- RECUPERARI CREANTE.

Realizari:

Portofoliu de clienti constanti in domeniul:
comercial, civil, penal.

studii

Facultati:

1996-2000 - COLEGIUL NATIONAL "I.L.CARAGIALE", PROFIL REAL
2000-2004 - UNIVERSITATEA "NICOLAE TITULESCU" DIN BUCURESTI SPECIALIZARE- DREPT

Activitati extracurriculare

Aptitudini: Bun organizator, ambitios, perseverent, ordonat, disciplinat, spirit practic si o atitudine pozitiva.

Premii

2005- ADMISA SI INSCRISA IN EVIDENTELE BAROULUI BUCURESTI CA AVOCAT STAGIAR, AVAND ASTFEL DREPTUL SA PUN CONCLUZII NUMAI LA JUDECATORII
2007- IN URMA VALIDARII REZULTATELOR EXAMENULUI DE DEFINITIVARE IN PROFESIE MI SE ACORDA TITLUL PROFESIONAL DE AVOCAT DEFINITIV, AVAND TOTODATA DREPTUL DE A-MI DESCHIDE SI CABINET DE AVOCAT, IN PREZENT EXERCITANDU-MI ACTIVITATEA IN CADRUL CABINETULUI DE AVOCAT "MILITARU ANCA GABRIELA".

aptitudini

Limbi straine(Scris,Vorbit,Citit):

franceză(incepator,incepator,incepator)

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles