Candidatii eJobs isi pot schimba in orice moment disponibilitatea CVului.

Curriculum Vitae

informatii personale

M 13.01.1969

Permis conducere:  Cat.B,C,E, Data obtinerii:17.07.1988

Stagiu militar: da

obiectiv

Caut loc de munca in Germania, Austria, Olanda in transporturi maxim 3,5 t ( nu am card tahograf si atestat). Fara multa experienta dar dispus sa invat. Dispus sa lucrez si in alt domeniu ( ambalat sortat etc) Salariu minim 1500 euro.

Salariu: 1.500,00 USD / luna

Tip job: Full time

Departament: Transport / Distributie

Oras de lucru: Bucuresti, STRAINATATE

Disponibil: oricand

experienta profesionala

01.01.2000 - 31.03.2011

Departament: vanzari

Titlu Job: 2000 pina in 2003 asistent logistica,din 2003 pina in 2911 sef birou la sc bushco romania impex co,

Responsabilitati:

In prezent lucrezla SC ROLYX COMPROD SRL ca vanzator intr-un magazin, din orasul Bragadiru/

studii

Facultati:

1987 - 1988 Scoala Profesionala: la din Campul Lung Muscel.
1975 - 1985 Scoala Generala: Mecanic la Liceul Industrial nr 36 din Bucuresti.

Pagini: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20