Gratis

Locuri de munca

SC Q-doz SRL

~~Compania Q-DOZ ofera oportunitati profesionale pe postul de conducator auto profesionist cu sau fara experienta in urmatoarele conditii:

 Sarcini specifice postului:

 Cateva din responsabilitatile viitorului nostru coleg ar fi:

 - transportul de marfuri pe rute nationale, internationale si intracomunitare, cu ansamblu autotractor+semiremorca cu MMA 40 to, conform instructiunilor primite de la dispecerat

 - comunicarea permanenta cu dispeceratul privind desfasurarea transportului precum si informarea cu privire la evenimentele intervenite pe traseu se realizeaza prin metode moderne de comunicare: Carrierweb, Dynafleet si Tomtom

- respectarea timpilor legali de lucru si de odihna conform normelor AETR (regulamentului CE561/2006)

- transportul de marfuri pe rute internationale conform instructiunilor primite si respectarea orelor de prezentare la incarcare / descarcare

- Conducatorul auto completeaza si raspunde de corectitudinea tuturor formularele cu regim special, precum si a tuturor documentelor pe care le preia si preda.

 Cerinte:

 - Permis de conducere categoria B, C, E

 - Atestat sofer profesionist transport marfuri generale

- Atestat ADR (marfuri periculoase)

- Card pentru tahograf digital

 - Aviz medical, aviz psihologic si fisa de aptitudini valabile

 - Cazier judiciar si rutier in original

 - 2 poze tip carte de identitate

 - Program de lucru 8 saptamani in UE / cu pauza de 2 saptamani

- Cunostiinte minime de mecanica auto si intretinere a camioanelor

- Constituie avantaj cunosterea unei limbi de circulatie internationala – la nivel conversational (engleza, germana)

 - Cinstit, ordonat, dinamic, respectuos.

 Oferta (bonusuri, beneficii):

 - Se ofera un loc de munca stabil

 - Se ofera training la angajare

 - Salariu 1500 eur - 1800 eur

 - Telefon de serviciu

- Bonusuri in functie de performanta.

 Putem fi contactati la urmatoarele nr de telefon: 0369439331/0786251229 sau pe e-mail: info@q-doz.eu