Gratis

Locuri de munca

SC NATURLAND SRL

Descrierea companiei

Compania: SC NATURLAND SRL

Departament: Telesales, Vanzari, Comert

Judetele: Cluj

Tip job: full time

Posturi disponibile: 1

CANDIDATUL IDEAL:

Nivel de studii: Superioare

Certificari: permis conducere categoria B

Seriozitate, dinamism, diplomatie

Cunostinte:

-        Operare PC (Excel, Word, internet)

-        Cursuri de comunicare, tehnici de vanzare, negociere

-        Cunoasterea limbilor maghiara si engleza constituie un avantaj

Experienta: in vanzari directe, minim 3 ani (de preferinta in domeniul vanzarii produselor farmaceutice/suplimentelor alimentare)

Aptitudini:

-     Dictie buna, voce placuta, calma, dar ferma

-     Abilitati de comunicare si negociere excelente

-     Cunostinte sau inclinatie native spre persuasiune

-        Capacitatea de a lucra eficient in conditii de stress

-        Spirit de echipa

-        Perseverenta, spirit competitiv, atent, disciplinat, muncitor

Responsabilitati:

-        Vanzarea si promovarea produselor din portofoliul alocat

-        Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei, din zona alocata

-        Crearea, mentinerea si dezvoltarea bazei de date a clientilor si a persoanelor cheie din zona alocata

-        Gestionarea si rezolvarea solicitarilor venite de la clienti

-        Urmarirea programelor de plati agreate cu clientii, in vederea recuperarii creantelor

-        Indeplinirea obiectivelor individuale

-        Raportarea si comunicarea permanenta cu conducerea companiei

Beneficii:

-        Pachet salarial competitiv

-        Mediu de lucru profesionist, dinamic

-        Suport in vederea asimilarii de noi cunostinte profesionale

Descriere companie:

Naturland este o companie infiintata in 2005, cu capital privat. Activeaza in domeniul suplimentelor alimentare, avand ca obiect de activitate comert.

Asteptam CV-ul dumneavoastra, cu fotografie, insotit de o scrisoare de intentie.

E-mail: magazinnaturland2005@yahoo.com