Gratis

Locuri de munca

CATWALK BOUTIQUE

Descrierea companiei

Candidatul ideal:

-minim studii medii

-experienta in domeniul vanzarilor reprezinta un avantaj

-foarte bune abilitati de comunicare, sociabilitate, amabilitate

-orientat catre lucru in echipa si atitudine pozitiva

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

-Realizeaza activitatea de vanzare

-Consiliaza clientii asupra produselor

-incaseaza contravaloarea produselor vandute

-pegateste marfa pentru a fi expusa, receptioneaza si inventariaza marfa

Beneficii:

-Pachet salarial atractiv format din:salariu fix, comision din vanzari

-Mediu de lucru pacut si profesionist

Descrierea companiei:

Magazinele CATWALK BOUTIQUE au ca si obiect de activitate comercializarea poduselor de incaltaminte si accesorii din piele. Produsele gasite la noi au un design deosebit,care pot fi personalizati in functie de cerintele clientelor.