Locuri de munca

ABI AUTOMOTION srl

Descrierea companiei

Candidatul ideal:

* studii: medii sau superioare, de preferinta tehnice

* cunoştinţe operare MS office

* experienţă: minim 3 (trei ) ani in domeniul vanzarilor

* experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj

* abilitati excelente de comunicare, prezentare, negociere;

* bun organizator;

* capacitate de a selecta prioritatile, de a lucra sub presiune cu sarcini si termene limita stranse;

* permis auto, disponibilitate la deplasari

Descrierea jobului:

* Viziteaza clientii, promoveaza si transmite informatiii privitoare la produsele existente in portofoliu;

* Culege informatii in legatura cu competitia si mediul de afaceri din domeniul vanzarii pieselor de camioane;

* Vine in intampinarea cerintelor clientilor;

* Indeplineste la timp toate responsabilitatile administrative in conformitate cu cerintele companiei si ale regiunii pe care o deserveste;

Descrierea companiei:

Avand sediul logistic in Arad, obiectul de activitate il reprezinta importul si distributia de piese auto pentru camioane si semiremorci.

Paleta de servicii pusa la dispozitie de ABI Automotion mai cuprinde si incasarea taxelor de drum atat pentru Romania cat si pentru Ungaria. De asemena oferim partenerilor nostrii gama completa de asigurari auto, bunuri si persoane.

ABI Automotion are ca obiectiv sa fie cel mai amabil si profesional prestator de servicii in domeniul pieselor pentru camioane si semiremorci, venind in intampinarea clientilor cu un pachet complet de servicii.

Cartea noastra de vizita o reprezinta partenerii nostri, companii de renume din Romania, structurati pe diferite profile: societati cu parc auto, societati de transport, comercianti piese auto, reprezentante / dealeri, service-uri auto.