Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

VULCANIZATOR

Publicat 19 Nov 2013 | Expira 21 Dec 2013
Joburi
6
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cerinte:
- experienta minima de 1 an;
- nivel de educatie – mediu sau de specialitate;
- orientare catre client;
- spirit de echipa.

Responsabilitati si beneficii:

Responsabilitati:
- Diagnosticarea, remedierea defectelor anvelopelor diferitelor tipuri de vehicule rutiere: autoturisme, autoutilitare, camionete, motociclete, ciclomotoare, biciclete, remorci usoare etc.;
- vulcanizarea anvelopelor / camerelor de aer la rece cu petici, ciuperci, snururi;
- efectuarea unor activitati specifice cu demontarea / asamblarea rotilor si montarea rotii pe autovehicul;
- inlocuirea anvelopelor uzate sau in vederea adecvarii la sezon;
- echilibrarea anvelopelor.
Avantaj: experienta in:
- service roti camioane, agro-industriale;
- vulcanizare la cald;
- schimb de ulei, filtre la maşini turisme şi utilitare.
Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- training profesional.

Descrierea companiei:

Firma Nexxon S.R.L. .este unul dintre cei mai mari distribuitori de anvelope si camere de aer din Romania. Ca o organizatie de export-import, Nexxon desface produse pe tot teritoriul tarii.
Infiintat in 1996, Nexxon a devenit un jucator important pe piata din Romania.
Livreaza produse si servicii de cea mai buna calitate pentru piata cu cei 17 ani de experienta in domeniul anvelopelor auto. Firma furnizeaza produse fabricate dupa ultimele tehnologii din domeniu. A reusit astfel sa se inscrie printre liderii de companii de export-import anvelope din Romania.

Detalii job

Departament:

  • Auto / Echipamente
  • Service / Reparatii

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat