Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

VANZATOR - SEF DE MAGAZIN GRESIE, FAIANTA, OBIECTE SANITARE

Publicat 18 Mar 2008 | Reactualizat 16 Apr 2008 | Expira 18 Apr 2008
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Studii medii (liceu absolvit)- minim.
- Experienta in conducerea unei echipe de vanzari.
- Experienta in vanzarea de materiale pentru amenajari interioare sau produse de larg consum.
- Capacitatea de a invata cat mai multe caracteritici tehnice ale produselor.
- Capacitate de comunicare foarte buna.
- Spirit de echipa.
- Cunoasterea unei limbi straine reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului:

- Coordoneaza echipa de vanzari din show-room-ul pe care il coduce.
- Tine legatura cu departamentele de gestiune, contabilitate si management pentru o buna coordonare a activitatii in magazin.
- Consiliaza si asista clientii in alegerea materialelor pentru amenajari interioare - gresie, faianta, obiecte sanitare, instalatii termice, corpuri de iluminat.
- Cunoasterea produselor si realizarea impreuna cu echipele de vanzari din show-room, a unor vanzari cat mai complete catre cat mai multi clienti.
- Bonusuri pentru vanzari realizate.
- 20 bonuri de masa lunar.

Descrierea companiei:

Firma importatoare si distribuitoare de materiale destinate amenajarilor interioare.

Detalii job

Departament:

  • Altele
  • Arhitectura / Design interior
  • Constructii / Instalatii
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat

Oferta:

400 - 500 EURO / luna