Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Urgent plecari cu contract de munca in Israel, Italia

Publicat 23 Ian 2006 | Expira 23 Feb 2006
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

muncitor calificat, cu experienta in constructii

Responsabilitati si beneficii:

Locurile de munca oferite sunt pentru tarile Israel, Italia, cu contract de munca, cu un salariu de 4$/ ora net. Se asigura cazare, asigurare medicala, transportul la locul de munca si retur. Contractul se face pe minim 1 an, cu drept de prelungire pana la 5 ani. Informatiile cu privire la intocmirea dosarului sunt oferite la sediul firmei (Bd Ion Mihalache, nr 42-52, bl 35, sc E, ap 155, sect 1 Bucuresti).

Descrierea companiei:

Firma de plasare a fortei de munca in strainatate, cu experienta in domeniu de 10 ani, plecari sigure, contracte avantajoase.
Relatii la tel: 021/3196519; 0744993853; 0788642509; 0746118564

Detalii job

Departament:

  • Au pair / Babysitter / Curatenie

Industrie:

  • Prestari servicii

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bistrita
  • Bucuresti
  • Chisinau
  • Iasi
  • STRAINATATE
  • Suceava

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat