Mai poti selecta 5 orase

AGENT PAZA

Compania: TIGER SECURITY
| Expirat la: 01.02.2008 |
| Actualizat la: 30.01.2008 |
Compania:  TIGER SECURITY
Departament:
Industrie:
Orasul:
  • Sighisoara
  • Tarnaveni
  • Tirgu-Mures
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  30
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  B
Data introducerii:  01.01.2008
Data limita:  01.02.2008
CANDIDATUL IDEAL:

ATLETIC, APT PENTRU SERVICIUL DE NOAPTE, RESPONSABIL, PUNCTUAL, INALTIME MINIM 1,70. PRIORITATE AU FOSTELE CADRE "MAI","MApN".

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

PAZA OBIECTIVE ZI SI NOAPTE. SALAR ATRACTIV.

DESCRIEREA COMPANIEI:

S.C.TIGER SECURITY SRL este o firmă cu capital privat, constituită în baza legii nr. 333/2003, înregistrată la Registrul Comerţului sub nr. J26/199/14.02.2006, având ca obiect principal de activitate asigurarea serviciilor specializate de pază şi protecţie bunuri şi persoane, transport valori şi gardă de corp.

  • Daca doriti sa primiti pe email, in mod gratuit, cele mai noi joburi legate de AGENT PAZA sau TIGER SECURITY, va rugam sa va faceti un cont pe eJobs si sa va abonati la newsletterul de joburi.
  • Click pentru a vedea alte joburi de AGENT PAZA sau a vedea alte joburi ale firmei TIGER SECURITY.