Gratis

Tehnician Service / Instalator

TOTAL BRAND MARKETING S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Tehnician mentenanta / Frigotehnist care sa se alature echipei noastre.
  • Esti o persoana onesta, comunicativa.
  • Vorbesti limba engleza si ai permis de conducere ( CAT B) pentru deplasari.
  • Experienta - min. 2-3 ani in domeniu service echipamente HORECA, FRIGORIFICE etc.

Descrierea jobului

  • Transporti si instalezi aparatele HORECA la sediile clientilor nostri. Fie ca este vorba de cuptoare, aparate frigorifice, aparate de ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃cafeua sau clatite, vei ajuta sa inteleaga cum functioneaza si cum se intretin.
  • Ajuti clientii cu eventuale probleme de ordin tehnic – service pentru aparatele de mai sus.
  • Implica atat evaluari ale problemelor cat si eventuale reparatii.
  • Notezi activitatile facute in fisele de service.
  • Vei executa întreținerea și punerea în funcțiune a unor mașini.
  • Efectuezi mentenanta tehnica periodica.

CE OFERIM:
  • Training
  • Masina de servicu pentru deplasari
  • Respect pentru munca ta - salariu competitiv (suma lunara fixa + bonuri de masa)
  • Bonusuri salariale in functie de performanta
  • Diverse cursuri de specializare pentru a te perfectiona
  • Un mediu de lucru stabil – suntem lideri de piata in segmentul nostru.

TOTAL RECRUIT are placere de a va invita la un proces de recrutare pentru unul dintre clientii nostri- firma poloneza liderul de echipamente HORECA in Polonia.
Total Recruit - Suntem o companie de recrutare personal din România. Abordăm fiecare client în mod individual. Echipa noastră este formată din recrutori profesioniști cu ani de experiență.
Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 8 Iun. 2024