Gratis

Specialist customer care&sales

TELERENTA SRL

Candidatul Ideal

Ceea ce ne dorim sa ai:
  • Studii superioare absolvite sau in curs de absolvire;
  • Pasiune pentru e-commerce, social media si noi tendinte in vanzari;
  • Autonomie si creativitate;
  • Abilitati de comunicare si relationare;
  • Atitudine pozitiva si proactiva;
  • Cunostinte Word, Excel, PowerPoint la un nivel avansat.

Descrierea jobului

Ceea ce ai de facut:
  • Sa identifici oportunitati de vanzare prin intelegerea nevoilor si preferintelor clientilor;
  • Sa monitorizezi performanta vanzarilor si sa identifici oportunitati de crestere a acestora;
  • Sa mentii o baza de date actualizata ce va contine informatii despre clienti, prospecti si parteneri.
  • Sa gestionezi relatiile cu clientii existenti
  • Sa prospectezi noi clienti prin intermediul platformei de e-commerce si alte canale de comunicare;
  • Sa colaborezi indeaproape cu echipele de produse si tehnologie pentru a asigura integrarea produselor si serviciilor pe platforma de e-commerce;
  • Sa realizezi target-ul din vanzari si sa vii cu propuneri de crestere a acestora;
  • Sa oferi suport tehnic, comercial si post-vanzare pentru clientii existenti si potentiali clienti.

Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Abonament servicii medicale;
  • Know-how de la o echipa formata din profesionisti de top din domeniu.

Telerenta, un start-up creativ, se concentreaza pe oferirea inchirierii de echipamente electronice de varf pentru clientii casnici si ofera o optiune comoda si accesibila in locul cumpararii produselor scumpe.

Ne dorim alaturi de noi colegi determinati care vor sa faca parte dintr-o echipa energica si sa contribuie la reusita unei afaceri in dezvoltare.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024