Gratis

Specialist Marketing online - Cluj Napoca

STELMARK
2 poziții

Candidatul Ideal

Specialist SEO / Content Creator / Digital MarketIng Online
Locatie: Cluj Napoca, job-ul nu este remote.
  • Studii superioare în curs sau finalizate.
  • Abilitati solide de copywriting si creare de continut foto-video..
  • Capacitate de analiza si experienta in interpretarea datelor pentru imbunatatirea strategiilor de marketing.
  • Excelente abilitati de organizare si prioritizare a sarcinilor.

Descrierea jobului

  • Dezvoltare/ implementare strategii Brand awareness.
  • Monitorizarea performantei campaniilor de marketing.
  • Crearea si administrarea continutului pe canalele de social media.
  • Asigurarea promovarii online si offline a companiei.
  • ​Propunere, organizare si participare la evenimentele de profil.

Beneficii:
  • Un mediu de lucru dinamic si suportiv.
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala si cursuri de formare continua.
  • Pachet salarial competitiv, bonusuri de performanta.
  • Masa de pranz
  • Buget transport

STELMARK IMPEX SRL este unic importator si distribuitor al produselor producatorului japonez Fuji Medical Instruments LTD, produse Health Care, brand FUJIIRYOKI, INADA FAMILY, JOHNSON, OGAWA, BODYFRIEND, SYNCA

Obiectul de activitate al companei este importul si distributia in Romania si 10 tari din Uniunea Europeana, de produse premium din domeniul HealtCare, mobilier birou high tech si mobilier pentru acasa.

Publicat 18 Mai 2024 Reactualizat 2 Iun. 2024 Expiră 18 Iun. 2024