Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Soferi profesionisti pentru autobuze

Publicat 26 Iun 2007 | Expira 28 Iun 2007
Joburi
5
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Permis de conducere categoria D
- Vechime in munca de cel putin 3 ani
- Cunostinte de limba engleza
- Seriozitate, dinamism, dorinta de adaptare

Descrierea jobului:

- Salariu incepand de la 2500 EURO net + taxe + asigurari medicale + pensie
- Cazare facilitata de angajator
- Orele suplimentare sunt platite separat (maxim 400 ore suplimentare pe an)
- Cursuri gratuite de invatare a limbii

Descrierea companiei:

Societate de selectie si plasare forta de munca, organizeaza selectie pentru soferi profesionisti de autocare, autobuze, microbuze, doritori sa lucreze in spatiul European (Suedia, Norvegia, UK) pe autobuze urbane si extra urbane.
Contractele de munca sunt pe durata nedeterminata, se organizeaza gratuit cursuri de 3 luni de invatare a limbii (in funtie de tara unde se va face repartitia).

Cei interesati sunt invitati sa ne contacteze la adresa de e-mail recruitment@gladsolution.ro sa la numerele de telefon: 0241-551099/0341-425335/0724-551099

Detalii job

Departament:

  • Prelucrarea lemnului / PVC

Industrie:

  • Lemn / PVC

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca
  • Constanta
  • STRAINATATE
  • Timisoara

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

D

Oferta:

nespecificat