Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

SOFERI DE TIR - ANGAJARI IN ROMANIA, TRANSPORT IN COMUNITATE

Publicat 07 Oct 2008 | Expira 07 Nov 2008
Joburi
50
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cerinte:

experienta de min 6 luni pe camioane de 22 tone

Responsabilitati si beneficii:

Descrierea postului:

Societatea de mediere a fortei de munca Veco-Rom Srl., din Miercurea Ciuc cauta SOFERI DE CAMION pentru transport international, pentru o societate de transport lider pe piata Europeana, având sediul în România. Se ofera salariu de 10 euro/100 km (intern si international) plus salariul de baza. Conditii: min. 6 luni de experienta. Informatii la numerele de telefon 0748-868079, 0266-317450, pe adresa de e-mail office@vecorom.ro, sau la sediul firmei Miercurea Ciuc, B-ul Fratiei nr. 11/B/4.

Descrierea companiei:

SOCIETATE DE RECRUTARE A FORTEI DE MUNCA - categorii mediate: candidati cu studii superioare - ingineri, muncitor calificati in metalurgie si constructii, soferi de camion.

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Altele
  • Transport / Distributie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti
  • Cluj-Napoca
  • Miercurea-Ciuc
  • Ploiesti
  • STRAINATATE

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Permis conducere:

E

Oferta:

1000 - 1500 EURO / luna