Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

SOFER CAMION

Publicat 25 Iun 2013 | Expira 29 Iun 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cautam un sofer profesionist care:
sa cunoasca foarte bine strazile din Europa
sa aiba un minim de 5 ani experienta (international ),
sa fi lucrat pe prelata transportand marfa generala
sa vorbesca engleza si/sau franceza si/sau italiana
sa fie interesat deintretinerea camionului si de activitatea pe care o desfasoara
sa aiba cunostiinte de mecanica

Responsabilitati si beneficii:

Transport marfa

Descrierea companiei:

Carbon Logistic este o societate, nascuta in Timisoara in anul 2007, care dispune de o flota de 70 camioane. Transportam negru de fum in cisterna in toata europa si marfa generala cu prelata.
Principalele obiective care ne caracterizeaza sunt:
-Dezvoltarea continua a personalului
-Dezvoltarea de noi tehnologii care vizeaza protectia mediului si de siguranta
-Imbunatatirea continua a flotei
-Rapoarte de transpatenta in colaborare cu furnizorii si clientii nostri.

Detalii job

Departament:

  • Transport / Distributie
  • Altele

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • STRAINATATE

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat

Limbi straine:

  • Engleza
  • Franceza
  • Italiana

Permis conducere:

E

Oferta:

se va negocia in urma interviului