Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Sofer Camion 7,5 T

Publicat 31 Oct 2013 | Expira 08 Nov 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

•Atestat profesional pentru transport marfa - OBLIGATORIU
•ADR pentru marfuri periculoase
•Experienta ca sofer de camion – min. 1 an - OBLIGATORIU
•Permis conducere cat. C - OBLIGATORIU
•Disponibilitate de lucru pe intern

Descrierea jobului:

•Livrarea sau ridicarea mărfurilor in mod operativ şi in conformitate cu dispoziţiile primite de la conducerea firmei sau cu comenzile transmise de client
•Minimalizarea cheltuielilor de transport
•Respectarea timpilor de conducere si a celor de odihna

Detalii job

Departament:

  • Achizitii
  • Transport / Distributie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Permis conducere:

C

Oferta:

se va negocia in urma interviului