Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Sef statie PECO

Publicat 16 Dec 2013 | Expira 20 Dec 2013
Joburi
3
Aplicanti

Candidatul ideal:

Studii superioare;
Experienta de minim 2 ani in domeniul comercial;
Foarte bune cunostinte operare PC (MS Office);
Lucrul cu gestiune de bani si marfa;
Bune cunostinte de contabilitate primara;
Avantaj-cunoasterea gestiune produse petroliere;
Dorinta de a lucra in domeniul vanzarilor.

Responsabilitati si beneficii:

Coordonarea activitatii si angajatilor din statie;
Gestiunea produselor comercializate;
Intocmeste rapoarte, comenzi catre furnizori;
Intocmeste documente contabilitate primara NIR, facturi,etc .
Efectueaza receptia marfurilor alimentare si a carburantilor.

Descrierea companiei:

SOCAR România este reprezentanța  companiei petroliere şi de gaze naturale deţinută de statul Azerbaijan (The State Oil Company of Azerbaijan Republic), companie renumită mondial pentru activitatea sa de producţie de petrol şi gaze naturale. Compania Petrolieră de Stat din Azerbaijan investeşte anual miliarde de dolari în infrastructura de transport şi este angrenată în plan european în proiecte cheie, menite să crească securitatea energetică a Europei, prin diversificarea resurselor de gaze naturale. Din anul 2011 compania s-a implicat în România prin SOCAR Petroleum S.A. şi în crearea şi consolidarea unei reţele de benzinării la nivel naţional. Astfel, compania deţine în prezent o reţea de 17 staţii de alimentare în judeţele Iaşi, Botoşani, Suceava Bihor şi Neamţ, fiind unul dintre cei mai importanţi jucători pe piaţa distribuţiei de carburanţi din nord-estul ţării.  Până în prezent compania a creat  în România peste 250 de locuri de muncă şi a derulat investiţii de aproximativ 30 milioane de euro.

Detalii job

Departament:

  • Petrol / Gaze
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bacau
  • Adjud
  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat