Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Sef Punct de Lucru - Galati

Publicat 01 Nov 2012 | Expira 03 Dec 2012
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- Studii medii / superioare si/sau profil militar- constituie avantaj experienta in domeniu;
- Cunostinte despre activitatea de paza (dispozitiv, plan, consemn general si particular, regimul armelor si munitilor, legislatia in vigoare, sisteme de securitate etc.);
- Bun organizator, capacitate de conducere si de luare a deciziilor, responsabilitate, implicare, fermitate;
- Operare PC;
- Serviciul militar satisfacut;
- Curs pregatire agent de securitate / avizare - constituie un avantaj.
- Legislatie in domeniul securitatii; Legea 333/2003.
- Abilităţi profesionale: - seriozitate si consecventa, motivat de rezultatele obtinute, tinuta ireprosabila si prestanta, comunicativitate, spontaneitate, empatie, rezistenta la stres, capacitate de analiza si sinteza.

Descrierea jobului:

- Astra Nova Security angajeaza personal cu experienta pentru postul de Sef Punct de Lucu - Galati oferind conditii bune de lucru, salarizare atractiva.
- Se cere seriozitate, corectitudine si spirit de echipa. Responsabilitatile se vor regasi in fisa postului;
- Conduita ireprosabila in relatiile cu clientii, publicul si angajatii companiei;
- Capacitate de evitare, aplanare si rezolvare a conflictelor;
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Coordonarea activitatii agentilor de securitate si sefilor de tura
- Controlul activitatii agentilor de paza si a sefilor de tura;
- Participarea la procesul de elaborare a procedurilor de securitate si a planului de paza;
- Propunerea solutiilor de imbunatatire a serviciilor de paza;
- Mentinerea constanta a relatiei cu beneficiarul in scopul asigurarii calitatii serviciului de paza.

Descrierea companiei:

Astra Nova Security are ca domeniu de activitate paza si protectia bunurilor si persoanelor, monitorizare si interventie rapida, securitate evenimente, instalare de sisteme de alarmare si supraveghere video, sisteme control acces, protectie perimetrala.

Detalii job

Departament:

  • Paza si protectie / Militar

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Galati

Nivel cariera:

  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului