Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

SEF BIROU RESURSE UMANE

Publicat 18 Ian 2006 | Expira 18 Feb 2006
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cerinte:
• Atestat de inspector personal ( diploma recunoscuta de Inspectoratul Teritorial de Munca);
• Minim 3 ani intr-o pozitie similara;
• Studii superioare;
• Bune cunostinte de operare PC (Word, Excel, Power Point);
• Cunotine de limba englez (scris, vorbit, citit) – nivel avansat;
• Excelente abiliti de comunicare, responsabilitate, capacitate organizatorica, intuitie, operativitate;

Descrierea jobului:

Cerinte:
Responsabilitati principale:
• Supervizarea intocmirii si actualizarii periodica a carnetelor de munca;
• Supervizarea redactarii contractelor de munca a noilor angajati;
• Supervizarea inregistrarii la ITM a contractelor de munca, actelor aditionale ;
• Supervizarea fiselor de pontaje in vederea calcularii lunare a salariilor;
• Generarea de rapoarte legate de activitatile de resurse umane;

Descrierea companiei:

SEWS ROMANIA, divizie a Sumitomo Electric Wiring Systems Europe, companie multinationala specializata in domeniul industriei de componente auto – PUNCT DE LUCRU ORASTIE
Adresa: Orastie, str. Armatei, nr.38, jud Hunedoara
Date de contact: fax: 0254-206931; e-mail: office.orastie@sews-e.com

Detalii job

Departament:

  • Resurse umane / Psihologie

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Deva
  • Hunedoara

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • Manager/Executive Position

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

nespecificat