Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

SECRETARA

sc taras dolphin srl
Compania: sc taras dolphin srl
| Expirat la: 07.11.2013 |
| Actualizat la: 06.10.2013 |
Compania:  sc taras dolphin srl
Departament:
  • Office / Back-office / Secretariat
Orasul:
  • Bucuresti
Tip Job:
  • Full time
  • Part time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , engleza, italiana
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  06.10.2013
Data limita:  06.11.2013
CANDIDATUL IDEAL:

SE CERE :
LIMBA ITALIANA (SCRIS SI VORBIT) OBLIGATORIU
LIMBA ENGLEZA
CUNOSTINTE OPERARE PC (OFFICE,WORD ETC..)
BUNA INTERACTIONARE CU CLIENTI,DINAMISM,MUNCA DE ECHIPA

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

MUNCA DE SECRETARIAT ,RELATII CU CLIENTII,PROGRAMARI ETC...

DESCRIEREA COMPANIEI:

Suntem parte a unui experimentat  grup italian de gestiune si selectie a resurselor umane – Taras Dolphin Srl – cu sedii atat in Italia cat si in Romania. In Romania echipa noastra lucreaza cu profesionalism  in Bucuresti si Brasov in vederea  administrarii, selectarii si gestionarii resurselor umane.

Taras Dolphin isi propune un forum HR cu scopul de a reunii candidati, angajati si angajatori, pentru a se cunoaste si ajuta reciproc. Totodata Taras Dolphin iti ofera spatiul si suportul pentru a intra in contact cu cei de care ai nevoie pentru a-ti dezvolta business-ul, abilitatile sau cariera organizand  cursuri de initiere, calificare, recalificare, perfectionare profesionala si training-uri .

De asemenea, site-ul Taras Dolphin iti ofera informatii si articole legate de domeniul resurselor umane, dar si asistenta in rezolvarea necunoscutelor acestui domeniu.