Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

SECRETARA

Publicat 06 Oct 2013 | Expira 07 Nov 2013
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

SE CERE :
LIMBA ITALIANA (SCRIS SI VORBIT) OBLIGATORIU
LIMBA ENGLEZA
CUNOSTINTE OPERARE PC (OFFICE,WORD ETC..)
BUNA INTERACTIONARE CU CLIENTI,DINAMISM,MUNCA DE ECHIPA

Responsabilitati si beneficii:

MUNCA DE SECRETARIAT ,RELATII CU CLIENTII,PROGRAMARI ETC...

Descrierea companiei:

Suntem parte a unui experimentat  grup italian de gestiune si selectie a resurselor umane – Taras Dolphin Srl – cu sedii atat in Italia cat si in Romania. In Romania echipa noastra lucreaza cu profesionalism  in Bucuresti si Brasov in vederea  administrarii, selectarii si gestionarii resurselor umane.

Taras Dolphin isi propune un forum HR cu scopul de a reunii candidati, angajati si angajatori, pentru a se cunoaste si ajuta reciproc. Totodata Taras Dolphin iti ofera spatiul si suportul pentru a intra in contact cu cei de care ai nevoie pentru a-ti dezvolta business-ul, abilitatile sau cariera organizand  cursuri de initiere, calificare, recalificare, perfectionare profesionala si training-uri .

De asemenea, site-ul Taras Dolphin iti ofera informatii si articole legate de domeniul resurselor umane, dar si asistenta in rezolvarea necunoscutelor acestui domeniu.

Detalii job

Departament:

  • Office / Back-office / Secretariat

Tip job:

  • Full time
  • Part time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza
  • Italiana

Oferta:

nespecificat