Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Secretara

Compania: BIROU EXECUTOR JUDECATORESC
| Expirat la: 26.10.2012 |
| Actualizat la: 24.09.2012 |
Compania:  BIROU EXECUTOR JUDECATORESC
Departament:
  • Juridic
Orasul:
  • Bucuresti
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
Limbi Straine:
    , engleza, franceza
Oferta:  se va negocia in urma interviului
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  24.09.2012
Data limita:  25.10.2012
CANDIDATUL IDEAL:

- absolvent al Facultatii de Drept
- capacitate de însuşire rapidă a informaţiilor;
- viteza mare de tehnoredactare;
- atenţie sporită la detalii;
- disponibilitate la program de lucru prelungit;
- capacitate de gestionare a situatiilor dificile şi prioritizarea activităţilor, adaptabilitate, eficienta;
- integritate morală;
- buna utilizare a limbii române (scris şi vorbit);
- abilitati de comunicare intr-un mediu profesional care raspunde cerintelor clientilor;
- dorinta de a lucra in echipa pe termen lung.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Activitatea angajatului se va desfăşura in principal la sediul biroului şi va consta în gestionarea dosarelor de executare şi întocmirea procedurilor specifice, în termen şi cu respectarea dispoziţiilor legale.
Pe această cale angajatul va dobândi solide cunoştinţe teoretice şi practice de drept civil şi drept execuţional civil şi va beneficia de un loc de muncă stabil într-o echipă modernă, dinamică şi prietenoasă.
Pachetul salarial si alte beneficii se discuta in cadrul interviului.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Birou Executor Judecatoresc

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 3 INTREBARI

Ce anume te motiveaza?

De ce iti schimbi locul de munca?(daca este cazul)

Ce planuri ai in cariera?