Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Secretara

Publicat 24 Sep 2012 | Expira 26 Oct 2012
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- absolvent al Facultatii de Drept
- capacitate de însuşire rapidă a informaţiilor;
- viteza mare de tehnoredactare;
- atenţie sporită la detalii;
- disponibilitate la program de lucru prelungit;
- capacitate de gestionare a situatiilor dificile şi prioritizarea activităţilor, adaptabilitate, eficienta;
- integritate morală;
- buna utilizare a limbii române (scris şi vorbit);
- abilitati de comunicare intr-un mediu profesional care raspunde cerintelor clientilor;
- dorinta de a lucra in echipa pe termen lung.

Responsabilitati si beneficii:

Activitatea angajatului se va desfăşura in principal la sediul biroului şi va consta în gestionarea dosarelor de executare şi întocmirea procedurilor specifice, în termen şi cu respectarea dispoziţiilor legale.
Pe această cale angajatul va dobândi solide cunoştinţe teoretice şi practice de drept civil şi drept execuţional civil şi va beneficia de un loc de muncă stabil într-o echipă modernă, dinamică şi prietenoasă.
Pachetul salarial si alte beneficii se discuta in cadrul interviului.

Descrierea companiei:

Birou Executor Judecatoresc

Detalii job

Departament:

  • Juridic

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza
  • Franceza

Oferta:

se va negocia in urma interviului