Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Operator telefon

Compania: SC PROFIT WORK SRL
| Expirat la: 25.02.2012 |
| Actualizat la: 24.01.2012 |
Compania:  SC PROFIT WORK SRL
Departament:
  • Administrativ / Logistica
  • Office / Back-office / Secretariat
  • Relatii clienti / Call center
  • Telecomunicatii
Orasul:
  • Bucuresti
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  2
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  200 - 300 EUR / luna
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  24.01.2012
Data limita:  24.02.2012
CANDIDATUL IDEAL:

Persoana tanara, nefumatoare, aspect fizic placut, inteligenta, calma, sa posede abilitati foarte bune de comunicare.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Preluarea apelurilor telefonice si comunicarea clientilor a detaliilor privind ofertele actuale.

Program de lucru 08:00-17:00 de luni pana vineri
Se acorda bonusuri reale in fiecare luna in functie de realizari.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Firma care se ocupa cu prelucrarea si transmiterea datelor cu caracter personal.

  • Daca doriti sa primiti pe email, in mod gratuit, cele mai noi joburi legate de Operator telefon sau SC PROFIT WORK SRL, va rugam sa va faceti un cont pe eJobs si sa va abonati la newsletterul de joburi.
  • Click pentru a vedea alte joburi de Operator telefon sau a vedea alte joburi ale firmei SC PROFIT WORK SRL.