Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

REPREZENTANT ORIFLAME

Compania: SC COSMETICS ORIFLAME ROMANIA
| Expirat la: 28.03.2009 |
| Actualizat la: 28.03.2009 |
Compania:  SC COSMETICS ORIFLAME ROMANIA
Departament:
  • Relatii clienti / Call center
Orasul:
  • Galati
Tip Job:
  • Part time
Posturi disponibile:  20
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  28.03.2009
Data limita:  28.04.2009
CANDIDATUL IDEAL:

persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

23-50% din valoarea comenzilor;IN PRIMELE 3 CAMPANII APOI
23-40%RESTUL CAMPANIILOR
puteti plasa comenzile online
aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.

Aplicati CV-ul dvs.acum sau trimiteti un sms cu numele, varsta, tel. si localitatea la 0742177927 sau mail la neagusilviavioleta@live.com.
Succes!

DESCRIEREA COMPANIEI:

Activitati de management si consiliere

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU O INTREBARE

cand doriti sa incepeti colaborarea cu ORIFLAME?

  • Daca doriti sa primiti pe email, in mod gratuit, cele mai noi joburi legate de REPREZENTANT ORIFLAME sau SC COSMETICS ORIFLAME ROMANIA, va rugam sa va faceti un cont pe eJobs si sa va abonati la newsletterul de joburi.
  • Click pentru a vedea alte joburi de REPREZENTANT ORIFLAME sau a vedea alte joburi ale firmei SC COSMETICS ORIFLAME ROMANIA.