Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Sales Representative

Compania: SC FX RESOURCES SERVICES SRL
| Expirat la: 22.02.2013 |
| Actualizat la: 21.02.2013 |
Compania:  SC FX RESOURCES SERVICES SRL
Departament:
  • Vanzari
Orasul:
  • Bucuresti
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  10
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:
    , engleza
Oferta:  300 - 400 EUR / luna
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  21.01.2013
Data limita:  21.02.2013
CANDIDATUL IDEAL:

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana:

- nivel entry-level de experienta ;
- organizata, experimentata in munca cu termene limita;
- cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte de merchandising si tehnici de vanzari;
- sigura pe sine, cu capacitate si dorinta de invatar

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati:

-indeplinirea standardelor de executie in toate locatiile;
-mentine legatura cu clientii, prin intalniri, conform rutei stabilite, pentru a identifica probleme si oportunitati care apar in zona;
-realizeaza comunicarea permanenta cu clientii, pentru identificarea si evaluarea cerintelor;
-asigura stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia;
-implementeaza si monitorizeaza calendarul comercial;
-propune si implementeaza programe specifice de promovare si crestere a vanzarilor pentru clientii cheie din sectorul alocat;
-generarea comenzilor si urmarirea lor;
-coordonarea echipei de merchandiseri din zona alocata;
-realizarea planului de vanzari (cantitativ si calitativ);
-raportarea activitatii catre superiorul direct;
-monitorizarea concurentei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv 400 euro + bonusuri in functie de realizari
- Pachet de beneficii atractiv (asigurare medicala, bonuri de masa, prime).

DESCRIEREA COMPANIEI:

FX Resources Services este o firma de leasing de personal intrata pe piata muncii din Romania de 12 luni, avand in portofoliu colaborari cu renumite branduri atat din tara cat si din Europa.