Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Sales Representative

Publicat 21 Feb 2013 | Expira 22 Feb 2013
Joburi
10
Aplicanti

Candidatul ideal:

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana:

- nivel entry-level de experienta ;
- organizata, experimentata in munca cu termene limita;
- cu foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- cunostinte de merchandising si tehnici de vanzari;
- sigura pe sine, cu capacitate si dorinta de invatar

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

-indeplinirea standardelor de executie in toate locatiile;
-mentine legatura cu clientii, prin intalniri, conform rutei stabilite, pentru a identifica probleme si oportunitati care apar in zona;
-realizeaza comunicarea permanenta cu clientii, pentru identificarea si evaluarea cerintelor;
-asigura stocul optim de marfa pentru clienti si dezvolta relatiile cu acestia;
-implementeaza si monitorizeaza calendarul comercial;
-propune si implementeaza programe specifice de promovare si crestere a vanzarilor pentru clientii cheie din sectorul alocat;
-generarea comenzilor si urmarirea lor;
-coordonarea echipei de merchandiseri din zona alocata;
-realizarea planului de vanzari (cantitativ si calitativ);
-raportarea activitatii catre superiorul direct;
-monitorizarea concurentei.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv 400 euro + bonusuri in functie de realizari
- Pachet de beneficii atractiv (asigurare medicala, bonuri de masa, prime).

Descrierea companiei:

FX Resources Services este o firma de leasing de personal intrata pe piata muncii din Romania de 12 luni, avand in portofoliu colaborari cu renumite branduri atat din tara cat si din Europa.

Detalii job

Departament:

  • Asigurari
  • Imobiliare
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Oferta:

300 - 400 EURO / luna