Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

REPREZENTANT VANZARI

Publicat 19 Feb 2014 | Expira 23 Mar 2014
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Cerinte:

Studii medii sau superioare
Cunostinte operare PC
Persoana dinamica cu bune abilitati de comunicare si negociere
Persoana motivata, cu implicare in activitatea pe care o presteaza
Prezenta agreabila
Capacitate de asimilare rapida
Experienta in domeniul vanzarilor
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului:

Responsabiltati:

Intretinerea relatiei cu clinetii din portofoliul societatii
Identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale
Intocmirea ofertei de marfuri
Acordarea asistentei din punct de vedere tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti
Cautare de noi strategii de dezvoltare a planuluii de vanzari

Descrierea companiei:

Companie specializata in vanzarea de scule electrice si utilaje de constructii, echipamente termotehnice si service-ul acestora

Detalii job

Departament:

  • Constructii / Instalatii
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Baia Mare

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat

Permis conducere:

B

Oferta:

se va negocia in urma interviului