Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

REPREZENTANT VANZARI FARMACII - GORJ

SC POLISANO SRL
Compania: SC POLISANO SRL
| Expirat la: 20.01.2014 |
| Actualizat la: 19.12.2013 |
Compania:  SC POLISANO SRL
Departament:
  • Farma
  • Vanzari
Orasul:
  • Targu Jiu
Tip Job:
  • Full time
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  se va negocia in urma interviului
Permis conducere:  B
Data introducerii:  19.12.2013
Data limita:  19.01.2014
CANDIDATUL IDEAL:

- Studii medii/superioare;
- Experienta in vanzari in domeniul farmaceutic (relatia cu farmaciile);
- Cunoasterea pietei farmaciilor din zona alocata si a produselor farmaceutice constituie un avantaj;
- Abilitati de comunicare si ascultare, negociere si persuasiune, prezentare si lucru in echipa;
- Dinamism si abilitati de lucru cu termene limita;
- Proactivitate, seriozitate, constiinciozitate si promptitudine in indeplinirea activitatii profesionale;
- Cunostinte avansate de operare PC (MS Office: EXCEL, WORD);
- Carnet conducere cat. B;
- Disponibilitate la deplasari si la program flexibil de munca.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Implementarea politicii comerciale a companiei;
- Vanzarea de medicamente, materiale sanitare pe segmentul retail in zona alocata;
- Promovarea imaginii companiei in reteaua clientilor din zona alocata;
- Desfasurarea activitatilor de atragere de noi clienti;
- Urmarirea incasarilor de la clientii din zona alocata si scaderea creantelor.

Doar candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Polisano este unul dintre liderii nationali ai pietei farmaceutice romanesti in importul si distributia de produse farmaceutice, aparatura si intrumentar medical.
Polisano a jucat permanent un rol de deschizator de drumuri in industria farmaceutica, momentele importante din istoria Polisano fiind puncte de reper pentru piata romaneasca in ansamblul ei. Filosofia noastra este de a promova inovatia si profesionalismul pentru crearea unui mediu mai bun si mai sanatos pentru oameni, iar prin respectul pe care il aratam partenerilor nostri, adaugam valoare companiei.