Gratis

Specialist Vanzari B2B - Francize Imobiliare

SC. BLITZ NETWORK SA
3 poziții

Candidatul Ideal

Salut, exploratorule al carierei! Îți place să jonglezi cu cuvintele și să faci afaceri la telefon cât alții își așteaptă cafeaua să se răcească? Ei bine, haide să ne întâlnim!

Echipa de expansiune BLITZ e plină de energie, și căutăm pe cineva ca tine, dar mai bine.
  • Candidatul Ideal? Hai să vedem... Trebuie să fii ca un erou al vânzărilor, să ai abilități de organizare mai bune decât o aplicație de calendar și să fii la fel de rapid ca un meme viral pe internet.
    • Experiență în vânzări B2B? Check!
    • Abilități de vorbit la telefon? Obligatoriu!
    • Și dacă ai și experiență în a crește afaceri mai repede decât un videoclip de dans pe TikTok, ești ca un unicorn într-o lume plină de ponei obișnuiți.
  • Responsabilitățile?
    • Hai să le luăm pe rând: creșterea numărului de parteneri francizați, vânzarea pachetelor de franciză Blitz și negocierea contractelor. Și nu uita de participarea la toate întâlnirile, de la cele zilnice până la cele trimestriale - când spui „ședință”, noi suntem deja acolo!
Ce-ți oferim noi?

Un rollercoaster de emoții și oportunități!
De la un program de training intensiv care te va face să te simți ca un supererou la un contract de colaborare cu bonusuri care îți vor face portofelul să cânte de fericire lunar. Și să nu uităm de brandul nostru recunoscut la nivel național - lucru care te va face să strălucești în fața prietenilor tăi.

Deci, dacă vrei să fii în echipa noastră și să faci parte din aventura Blitz, suntem doar la un apel distanță. Hai să dăm drumul la telefon și să facem magie!

Program hybrid (munca desfasurata din sediile companiei si remote)

Suntem BLITZ si de peste 14 ani pe piata imobiliara din Cluj si de patru ani la nivel national suntem un reper pentru calitatea si profesionalismul serviciilor imobiliare în România.

Suntem o forta de vanzari intr-o retea extinsa de birouri si francize in peste 23 orase din Romania, cu peste 400 de brokeri si colaboratori, animati de valorile etice BLITZ, orientati catre a servi nevoilor clientilor nostri.

Timp de 3 ani consecutivi am fost desemnati ”Agenția Anului în România” si ”Cel mai puternic brand în imobiliare”, distinctii care ne onoreaza dar si ne responsabilizeaza sa ne perfectionam permanent serviciile de consultanta imobiliara.

Misiunea noastră este sa-i ajutam pe clientii nostri sa castige mai mult timp si mai multi bani, in timp ce depun mai putin efort si iau cele mai bune decizii imobiliare favorabile lor, ajutandu-i sa-si gaseasca locuinta sau investitia potrivita.

Nu lasa aceasta sansa sa treaca pe langa tine. Aplica acum si incepe-ti drumul catre independenta ta financiara si o noua cariera de succes în una din cele mai banoase industrii din Romania, industria imobiliarelor!

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024