Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

REPREZENTANT ORIFLAME

Compania: S.C.ORIFLAME S.R.L.
| Expirat la: 09.12.2005 |
| Actualizat la: 09.12.2005 |
Compania:  S.C.ORIFLAME S.R.L.
Departament:
  • Relatii clienti / Call center
Industrie:
  • Call-center / BPO
Orasul:
  • Caracal
  • Craiova
Tip Job:
  • Part time
  • Temporar / TEMPS
Posturi disponibile:  1
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  nespecificat
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  08.11.2005
Data limita:  09.12.2005
CANDIDATUL IDEAL:

- persoane comunicative, care sunt in cautare unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar
- Persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex, cu varsta peste 18 ani.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Responsabilitati;
- gasirea potentialilor clienti
- vanzare produse oriflame in urma primirii unor brosuri lunare
- livrarea produselor la clienti
- incasare contravaloare
Beneficii:
- discount cuprins intre 23-35% din valoare comenzilor efectuate
- diverse cadouri
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului
- discount 50%de ziua ta de nastere
- posibilitate de promovare

DESCRIEREA COMPANIEI:

Oriflame este o companie care vinde produse cosmetice pentru o ngrijire naturală a pielii prin intermediul unei forţe de vnzări independentă, n afara circuitului tradiţional al magazinelor de desfacere cu amănuntuVnzările directe permit clienţilor să beneficieze de sfaturile şi entuziasmul unor oameni pe care i cunosc şi n care au ncredere. Cumpărarea directă este sigură şi la ndemnăCalitatea de Consultant Oriflame nseamnă posibilităţi de cştiguri nelimitate, o carieră interesantă, dezvoltare personală şi sentimentul apartenenţei la o comunitate mondială prietenoasă.Compania Oriflame este caracterizată de un spirit ntreprinzător, conducere descentralizată şi o atmosferă tinerească şi plină de entuziasm.Compania Oriflame n cifre:
Fondată n 1967
Prezentă n 54 de ţăriLider de piaţă n 30 de ţări
Aproximativ 550 milioane € anual din vnzări
Peste 1,4 milioane Clienţi Direcţi n toată lumea
Peste 4200 de angajaţi
Peste 600 de produse70 milioane de cataloage n 35 de limbi
Compania Oriflame este una dintre companiile cele mai dinamice din lume, ce dispune de una dintre cele mai largi game de produse pe bază de ingrediente naturale.