Updateaza-ti CV-ul si castiga un Opel Corsa

Completeaza-ti CV-ul eJobs in proportie de minim 90% si poti castiga o masina
sau una dintre cele 4 city-breakuri saptamanale. Vreau un Opel

Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

REPREZENTANT ORIFLAME

Publicat 09 Dec 2005 | Expira 09 Dec 2005
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

- persoane comunicative, care sunt in cautare unei posibilitati de a obtine un venit suplimentar
- Persoana dinamica, serioasa, usor adaptabila la lucrul in echipa, indiferent de sex, cu varsta peste 18 ani.

Responsabilitati si beneficii:

Responsabilitati;
- gasirea potentialilor clienti
- vanzare produse oriflame in urma primirii unor brosuri lunare
- livrarea produselor la clienti
- incasare contravaloare
Beneficii:
- discount cuprins intre 23-35% din valoare comenzilor efectuate
- diverse cadouri
- timpul de lucru este la libera alegere a reprezentantului
- discount 50%de ziua ta de nastere
- posibilitate de promovare

Descrierea companiei:

Oriflame este o companie care vinde produse cosmetice pentru o ngrijire naturală a pielii prin intermediul unei forţe de vnzări independentă, n afara circuitului tradiţional al magazinelor de desfacere cu amănuntuVnzările directe permit clienţilor să beneficieze de sfaturile şi entuziasmul unor oameni pe care i cunosc şi n care au ncredere. Cumpărarea directă este sigură şi la ndemnăCalitatea de Consultant Oriflame nseamnă posibilităţi de cştiguri nelimitate, o carieră interesantă, dezvoltare personală şi sentimentul apartenenţei la o comunitate mondială prietenoasă.Compania Oriflame este caracterizată de un spirit ntreprinzător, conducere descentralizată şi o atmosferă tinerească şi plină de entuziasm.Compania Oriflame n cifre:
Fondată n 1967
Prezentă n 54 de ţăriLider de piaţă n 30 de ţări
Aproximativ 550 milioane € anual din vnzări
Peste 1,4 milioane Clienţi Direcţi n toată lumea
Peste 4200 de angajaţi
Peste 600 de produse70 milioane de cataloage n 35 de limbi
Compania Oriflame este una dintre companiile cele mai dinamice din lume, ce dispune de una dintre cele mai largi game de produse pe bază de ingrediente naturale.

Detalii job

Departament:

  • Relatii clienti / Call center

Industrie:

  • Call-center / BPO

Tip job:

  • Part time
  • Temporar / TEMPS

Oras:

  • Caracal
  • Craiova

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat
  • Student
  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp

Oferta:

nespecificat