Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

REPREZENTANT ORIFLAME

Publicat 28 Mar 2009 | Expira 28 Mar 2009
Joburi
20
Aplicanti

Candidatul ideal:

persoane serioase, dinamice, inteligente, care isi doresc obtinerea unui venit intr-un mod usor si placut. Puteti fi eleve, studente sau salariate, colaborarea cu ORIFLAME va va aduce doar avantaje, fara sa va ceara mult timp sau efort.

Responsabilitati si beneficii:

23-50% din valoarea comenzilor;IN PRIMELE 3 CAMPANII APOI
23-40%RESTUL CAMPANIILOR
puteti plasa comenzile online
aveti permanent sprijinul unui coordonator de vanzari.

Aplicati CV-ul dvs.acum sau trimiteti un sms cu numele, varsta, tel. si localitatea la 0742177927 sau mail la neagusilviavioleta@live.com.
Succes!

Descrierea companiei:

Activitati de management si consiliere

Detalii job

Departament:

  • Relatii clienti / Call center

Tip job:

  • Part time

Oras:

  • Galati

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat

Oferta:

nespecificat