Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

  Acest anunt este momentan inactiv.   eJobs iti recomanda urmatoarele job-uri similare:

Reprezentant Metropolitan

Compania: Reprezentant Metropolitan
| Expirat la: 25.03.2009 |
| Actualizat la: 25.03.2009 |
Compania:  Reprezentant Metropolitan
Departament:
  • Vanzari
Orasul:
  • Alba Iulia
  • Arad
  • Bacau
  • Barlad
  • Bucuresti
Tip Job:
  • Part time
Posturi disponibile:  50
Status:  Inactiv
Nivel cariera:
  • FaraStudiiSup/Necalificat
Limbi Straine:  nespecificate
Oferta:  1000 - 1500 EUR / luna
Permis conducere:  nespecificat
Data introducerii:  25.03.2009
Data limita:  25.04.2009
CANDIDATUL IDEAL:

Ambitios, perseverent.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Recrutam reprezentanti din toata tara pentru produse cosmetice.
Inscriere gratuita,fara contract,indiferent de studii sau locatie!
Comisionul este de 35% incepand cu comenzile de 100 lei pret de
reprezentant,plus 10% de la inscrisii tai si alte bonusuri,livrare
gratuita in toata tara!
Pentru mai multe detalii intrati pe www.metropolitans.ro si creativa
cont, codul necesar pentru inscriere este PD8w4jJT (exact la fel),
apoi puteti comanda cataloagele gratuit.
Mult Succes!