Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

Reprezentant Metropolitan

Publicat 25 Mar 2009 | Expira 25 Mar 2009
Joburi
50
Aplicanti

Candidatul ideal:

Ambitios, perseverent.

Descrierea jobului:

Recrutam reprezentanti din toata tara pentru produse cosmetice.
Inscriere gratuita,fara contract,indiferent de studii sau locatie!
Comisionul este de 35% incepand cu comenzile de 100 lei pret de
reprezentant,plus 10% de la inscrisii tai si alte bonusuri,livrare
gratuita in toata tara!
Pentru mai multe detalii intrati pe www.metropolitans.ro si creativa
cont, codul necesar pentru inscriere este PD8w4jJT (exact la fel),
apoi puteti comanda cataloagele gratuit.
Mult Succes!

Descrierea companiei:

Detalii job

Departament:

  • Vanzari

Tip job:

  • Part time

Oras:

  • Alba Iulia
  • Arad
  • Bacau
  • Barlad
  • Bucuresti

Nivel cariera:

  • FaraStudiiSup/Necalificat

Oferta:

1000 - 1500 EURO / luna