Mai poti selecta 5 orase

Mai poti selecta 5 departamente

Mai poti selecta 5 industrii

Acest anunt este momentan inactiv.
Acest anunt a expirat si nu este disponibil pentru aplicare.

REPREZENTANT MEDICAL

Publicat 18 Oct 2012 | Expira 19 Oct 2012
Joburi
1
Aplicanti

Candidatul ideal:

Compania farmaceutica BERLIN-CHEMIE MENARINI GROUP

angajeaza in regim full-time

pentru zonele:

Alba, Brasov, Braila, Bucuresti, Buzau, Caras-Severin, Cluj, Constanta, Covasna, Dambovita, Galati, Harghita, Hunedoara, Iasi, Maramures, Mures, Neamt, Prahova, Salaj, Satu Mare, Sibiu, Teleorman
CERINTE:
1. Studii superioare finalizate
2. Capacitatea de a invata si intelege piata farmaceutica
3. Capacitate de a lucra proactiv si de a se adapta la exigentele organizationale
4. Abilitati de management teritorial
5. Onestitate, loialitate, flexibilitate, spirit de echipa, abilitati de comunicare si negociere
6. Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasari
7. Experienta anterioara de reprezentant medical poate constitui un avantaj

RESPONSABILITATI:
1. Promovarea produselor companiei medicilor si farmacistilor din teritoriul alocat
2. Administrarea eficace a teritoriului alocat prin organizarea si planificarea strategica a activitatii de promovare
3. Monitorizarea lunara a nivelului de realizare a obiectivelor
4. Dezvoltarea si mentinerea de relatii profesionale stranse cu liderii de opinie din domeniul medical
CV-ul si scrisoarea de intentie vor fi expediate pe e-mail la:

office_1996@yahoo.com

pana la data de 17.10.2012.

Va rugam sa specificati in titlul e-mailului zona pentru care aplicati.

Numai candidatii eligibili vor fi contactati.

Detalii job

Departament:

  • Chimie / Biochimie
  • Farmacie
  • Vanzari

Tip job:

  • Full time

Oras:

  • Alexandria
  • Caransebes
  • Constanta
  • Covasna
  • Gheorgheni
  • Hunedoara
  • Iasi
  • Odorheiu Secuiesc
  • Piatra Neamt
  • Ploiesti
  • Resita
  • Satu-Mare
  • Sibiu
  • Targoviste
  • Tirgu-Mures
  • Zalau

Nivel cariera:

  • Entry-Level/Primii 3 Ani Exp
  • Mid-Level/Peste 3 Ani Exp

Limbi straine:

  • Engleza

Permis conducere:

B

Oferta:

nespecificat